Viadrus Hercules DUO 35kW su 269l bunkeriu Padidinti

Viadrus Hercules DUO 35kW su 269l bunkeriu

EP00517

Nauja prekė

Granulinis katilas VIADRUS HERCULES DUO 35kW su 269l bunkeriu

Katilas HERCULES DUO kombinuotas automatinis kieto kuro katilas skirtas komfortiškas ir ekonomiškam šildymui kietu kuru. Katilo privalumas yra tai, kad galima šildytitis dviem darbo rėžimais. Rankinio rėžimo metu viršutinėje degimo kameroje yra deginama anglis, koksas ar malkos.

Smulkiau

Charakteristikos

Svoris (kg)621
Sekcijų skaičius7
Galingumo diapazonas (kW)10,5-35
Dūmtraukio diametras (mm)156
Naudingumo koeficientas (%)83
AUKŠTIS X PLOTIS X ILGIS (MM)1940x1354x1090
Kuro rūšisMedžio granulės, Ø 6 – 8 mm
Bunkerio tūris (L)269

Apie prekę

Automatiniame rėžime kuras – akmens anglis ar pjuvenų granulės sraigtu paduodamas į apatinės degimo kameros degiklį. Pagrindinė katilo dalis yra ketinis aukštos kokybės šilumokaitis užtikrinantis patikimumą ir ilgaamžiškumą. Plieninėje apatinėje dalyje sumontuotas retortinis degiklis su oro padavimu. Kuras paduodamas sraigtu iš kuro talpyklos į ketinį degiklį.

Automatinis režimas – valdymo ir apsauginiai elementai

Katilo kuro padavimo sraigto vamzdyje sumontuotas temperatūrinis daviklis, apsaugantis liepsnos patekimui į talpyklą, o dingus elektros srovei – išsilydanti nuo temperatūros apsauga, sumontuota ant kuro talpyklos. Nuo katilo ir šildymo sistemos perkaitinimo sumontuotas apsauginis termostatas. Katilo automatika valdo kuro padavimo sraigtą, cirkuliacinius šildymo ir karšto vandens ruošimo siurblius, oro padavimo ventiliatorių. Automatikoje sumontuoti temperatūros davikliai ir turi išvadus prijungti patalpos termostatą.

Rankinis režimas – valdymo ir apsauginiai elementai

Dūmtraukio sklendė reguliuoja dūmų greitį į kaminą. Oro padavimo sklendė apatinėse durelėse reguliuoja oro kiekį katilui. Katilai, kurie bus montuojami į uždarą šildymo sistemą, privalo turėti apsaugą nuo perkaitinimo – aušinimo bakelį arba specialų termostatinį vožtuvą nuo perkaitinimo, kurie tiekiami kaip papildoma įranga. Katilams montuojamiems i atviro tipo šildymo sistemą, apsauga nuo perkaitinimo neprivaloma.

Katilo rūšys

Katilas gali būti su didžiąja arba mažąja kuro talpykla, kuri gali būti iš kairės arba dešinės katilo pusės.

Katilo privalumai:

  • Paprastas ir nereiklus aptarnavimas
  • Galimybė naudoti įvairų kurą ir ekonomiškumas
  • Dešininė arba kairinė kuro talpykla
  • Katilo darbo reguliavimas patalpos termostatu
  • Ketinio šilumokaičio ilgaamžiškumas