Kieto kuro katilas NIBE-BIAWAR OPTIMAX 18 kW Padidinti

Kieto kuro katilas NIBE-BIAWAR OPTIMAX 18 kW

EP00503

Nauja prekė

OPTIMAX serijos katilai turi mikroprocesorinį valdymą su grafiniu displėjumi. Jis valdo tiesioginio centrinio šildymo sistemos ir šilto vandens talpos siurblius. Svarbiausia valdiklio funkcija yra nustatytos katilo temperatūros palaikymas. Tai daroma keičiant ventiliatoriaus apsukų greitį.

Smulkiau

Charakteristikos

Svoris (kg)250
Vyrių pusėUniversalus
Dūmtraukio diametras (mm)159
Galingumas (kW)18
Naudingumo koeficientas (%)78-84
AUKŠTIS X PLOTIS X ILGIS (MM)1014x450x713
Kuro rūšisMediena, anglis

Apie prekę

Apsauginė aušinimo spiralė

Kiekvienoje OPTIMAX katilų serijoje jau gamykloje įrengiama apsauginė spiralė, kuri nuveda šilumos perteklių iš katilo taip, kad katile nebūtų viršyta didžiausia leistina temperatūra. Tokio sprendimo naudojimas yra viena iš sąlygų, leidžiančių prijungti įrenginį prie uždaros centrinio šildymo sistemos*.

*- Uždaroje patalpoje dirbantis katilas turi būti įrengtas su šilumos pertekliaus nuvedimo įrenginiu pagal taisykles, esančias leidinyje „Įstatymų dienraštis“, 2009m. Nr. 56 POZ 461, Lenkijos norma PN-B-02414 „Šildymo technika ir šildymas. Uždaros šildymo sistemos su vandeniu sauga. Reikalavimai“.

Aukštas efektyvumas

Optimax katilai yra įrenginiai, pritaikyti apatiniam degimui su trigubo oro traukos degimo kamerų išdėstymu (25kW ir 30kW). Pagrindinis kuras yra gabalinė akmens anglis. Kaip pakaitinis kuras gali būti naudojama mediena. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į jos drėgmę. Ji turi būti mažesnė nei 20%. Tokia konstrukcija, kaip ir naudojama automatika užtikrina aukštą efektyvumą bei pailgina vienos įkrovos degimo trukmę. Labai svarbiu optimalaus katilo darbo elementu yra tinkamas įrenginio galios parinkimas pagal poreikį, taip pat akumuliacinės talpos panaudojimas pagamintos šilumos pertekliui nuvesti.

Atliekamos funkcijos

  • Galimybė pasirinkti darbo režimo algoritmą
  • Automatinis katilo temperatūros palaikymas
  • Galimybė parinkti nuoseklaus elektroniniu būdu valdomo ventiliatoriaus apsukų kitimo greičio režimą
  • Šilto vandens prioriteto arba lygiagretaus darbo funkcija
  • Veikimas vasaros / žiemos režimu
  • Veikimas su kambario termostatu
  • Papildoma mechaninė apsauga, sauganti katilą nuo perkaitimo